podziel się hamsą

podaruj
hamsę

Hamsa to talizman szczęścia - przekaż go dalej! Z myślą o Was przygotowaliśmy karty podarunkowe, którymi możecie zaskoczyć swoich bliskich. My zapewnimy im świetne jedzenie i chwilę izraelskiego chill'u.
Karty można wykorzystać przez 3 miesiące od zakupu.

Chcesz nas pamiętać ? Mamy dla Ciebie kilka gadgetów. Teraz możesz szerzyć pokój z koszulką "make hummus not war", albo napić się craftowego piwka z Hamsowego = szczęśliwego kufla!

kufel 49 zł

koszulka hamsy “make hummus not war”
99 zł

półmisek Hamsa 299 zł

pobierz
aplikację

Czujesz się w Hamsie jak w domu? Wpadasz czasem na lunch i kawkę? Miło nam to słyszeć... a wiesz, że mamy kartę dla stałych bywalców? Zainstaluj aplikację, zbieraj punkty i łap prezenty. Co Ci da nasza aplikacja?

Zasady gry są proste:

  • na start dostaniesz prezent na powitanie,
  • punkty przyznajemy przy każdym rachunku, ale to nie wszystko … dostaniesz je również za polecenie znajomym, albo polubienie naszego facebook’a,
  • nie zapomnimy o Tobie w dniu urodzin, no bo każda okazja do spotkania jest dobra,
  • damy znak o nadchodzących wydarzeniach,
  • dostaniesz dostęp do naszych przepisów,
  • znajdziesz artykuły o naszych produktach,
  • no i oczywiście menu – zawsze pod ręką!

 


Aplikację „HAMSA” możecie pobrać dla każdego rodzaju telefonu (iPhone, Android, WindowsPhone) szukajcie „HAMSA” w App Store, Play Store i Marketplace. Dla innych telefonów: należy wejść z telefonu na link: lp-app.com/956

smakowało?
weź do domu!

Wiedzieliście, że u nas w Hamsie, możesz zaopatrzyć się w izraelskie przyprawy. Możecie nawet zabrać coś na wynos lub zamówić coś z naszego menu za pośrednictwem Krakowskich Smaków!

Przyprawy, m.in:

sumak

harrisę

za`atar

kardamon

wodę różaną oraz pomarańczową